за компанијата

градот Linyi Luozhuang област Luoxi производи од пластични маси Фабрика, основана во 2003 година, е лидер на пена МАТ индустрија во Кина, се фокусира на производство на МАТ пена со познатиот бренд, е најраниот МАТ компанија во Кина домашниот пазар, продажба износ вредноста на Канада 100000000 повеќе, брендот на "Tianli", "Pingao" беа продадени повеќе од 30 провинции во Кина, има повеќе од 2.000 продавници продажба во Кина, исто така, се извезуваат во Европа и САД.

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
WhatsApp Онлајн Chat!