Rreth kompanisë

Linyi qytet Luozhuang zonë produkte Luoxi plastikës Fabrika, e themeluar në vitin 2003, është lider i industrisë mat shkumë në Kinë, duke u fokusuar në prodhimin e mat shkumë me markë e famshme, është ndërmarrje e hershme mat në Kinë tregun e brendshëm, duke shitur vlerën e shumës së RMB 100000000 shumë, markë e "Tianli", "Pingao" janë shitur më shumë se 30 provinca në Kinë, ka më shumë se 2000 dyqane shitjeve në Kinë, eksportohen edhe në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara.

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
WhatsApp Online Chat!