eva mat - produktet China Luoxi Fabrika e plastikës

eva mat

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Style: Soft Toy Material: EVA, eva Place of Origin: Shandong, China (Mainland) Brand Name: tianli Model Number: 60*60,30*30 Product name: eva foam mat Color: according to customer ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Style:
Lodër e butë
materiali:
EVA, eva
Vendi i origjinës:
Shandong, China (Mainland)
Emri Markë:
Tianli
Numri Modeli:
60 * 60,30 * 30
Emri i produktit:
eva mat shkumë
Ngjyrë:
sipas klientit
Lloji:
lojë me bashkim pjesësh figure
dendësia:
45-110kg / m3
zahmet:
35-55 shkallë
Logo:
OEM Logo
Size:
60 * 60
Feature:
i fortë
Paketimi:
qese opp, kartoni
Furnizimi Aftësia
300000 Copë / copë në muaj
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
filma mbështjella me të futur kartën, atëherë të jetë e mbushur brenda kuti kartoni
port
Qingdao
Koha Lead :
brenda 10-35 ditëve pas pranimit të depozitave

 

 specifikimet

 Eva shkumë mat: 
 1,60cm * 60cm, 30 * 30cm, 1.0cm / 1.2cm / 2.0cm / 2.4cm
 2, jo-toksike, elasticitet të lartë 
 3, elasticitet të mirë, kishte kaluar SGS dhe ISO14001, gjithashtu takohen UL.

Eva Mat Character:
1,  rezistenca e ujit: nënshkrimin struktura shkumë, jo absorbues, prova lagështirë, rezistencë të mirë ndaj ujit.
2,  rezistenca korrozioni: Për të parandaluar korrozioni kimike, si ujin e detit, vaj, acid, alkali dhe kështu me radhë.
3, processability: non-të përbashkët, ajo është e lehtë për të nxehtë të ngutshme, prerja, Veshje dhe përshtaten ngushtë.
4, Shockproof: Ajo ka elasticitetit të mirë, rezistencë të lartë dhe funksionin mirë tampon.
5, ruajtja Heat: Izolim të mirë, rezistenca e ftohtë dhe temperaturë të ulët.
6, Mbrojtja e mjedisit: Nuk ka erë të veçantë dhe jo-ndotja.

QQ20170217105658.jpg

_20171113205814.jpg

 

_20171113205800.jpg

 

 

Tipar i Mats

 

1. çojë të lirë, formamide të lirë, jo-toksike, jo qëllim, materiale EVA mjedisore

2. i papërshkueshëm nga uji, anti-shqip

3. lehtë për të pastruar, të instaluar dhe veprim

 

 

.jpg

 Certifikata e SGS

SGSnew.png

 

 

 

FAQ

1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi prodhuese me shërbim OEM / ODM.

 

2. A mund unë të marrë disa mostra për të lira?

A: PO. mostër të lirë është në dispozicion, vetëm tarifa e mallrave është paguar nga blerësi.

 

3. A mund të rregulloje produktet e mia?

A: Po, ne jemi të kënaqur për të marrë kërkesat tuaja rregulloje, ngjyrat, forma, dimension, ngurtësinë, shtypjen e grurit, 3D patterning, kapacitetet dhe funksionet; Ndërkohë MOQ duhet të merren parasysh.

 

4. Çfarë lloj metodë e pagesës që ju ofrojnë?

A:   T/T, L/C,paypal.Ali express,Escrow etc.

 

5. Si për tarifë doganore të importit?

A: Ju lutem i kushtoj vëmendje: shitjet tona do të deklarojë vlerën porosi si konsumatorët kërkojnë normalisht. Detyrimet e importit, taksat dhe tarifat nuk janë të përfshira në pika të çmimeve ose të anijeve. Këto akuza janë përgjegjësi e blerësit. Ju lutemi kontrolloni me zyrën doganore tuaj vendit për të përcaktuar se çfarë këto shpenzime do të jetë para për të blerë. Nëse mallrat janë kthyer apo janë shkatërruar për paaftë doganor pastrimit, kostoja e lidhur do të paguhet nga konsumatorët.

 

6. Si e bën kontroll të cilësisë?

Ne kemi një ekip profesional QC, ne do të kontrollojë cilësinë e mallrave gjatë gjithë prodhimit në masë, dhe ne mund të bëjmë shërbimin e inspektimit për ju. Ne do të përpiqemi të mira tona për të ndihmuar klientët kur ka ndodhur problem. 

 

7. Mund të bëni projektimit për ne?

 

Ne kemi një ekip profesional projektuesi për të ndihmuar klientit tonë të bëjë punën e dizajnit.

 

 

QQ20170203191518.png

 • Previous:
 • Next:

 • Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  WhatsApp Online Chat!